pánská košile klasická modrá

Pánská klasická košile s dlouhým rukávem se základní modrou barvou s hnědým proužkem.Košile je vhodná na formální události.Košile sice není na manžetové knoflíčky,ale je nepostradatelnou součástí šatníku nejen vysoce postaveného muže.Tato košile by tedy rozhodně neměla chybět v žádném pánském šatníku.Pokud Vám jde o luxusní a elegantní vzhled,je to ta pravá volba.Řazením a počtem knoflíčku,košile sleduje klasický styl v pánských košilích.

materiál:   55% bavlna 45% polyester

Rozhodně doporučujeme se pořádně změřit a podle těchto mír si vybrat velikost košile.Ty zjistíte,z našeho velikostního rámečku.Pokud tak učiníte,košile Vám bude sloužit podle Vašich představ.

pánská košile klasická modrápánská-košile-klasická-modrá-PK-KBBLUE02 pánská-košile-klasická-modrá-PK-KBBLUE02 2 pánská-košile-klasická-modrá-PK-KBBLUE02 3 pánská-košile-klasická-modrá-PK-KBBLUE02 4 pánská-košile-klasická-modrá-PK-KBBLUE02 5 pánská-košile-klasická-modrá-PK-KBBLUE02 6 pánská-košile-klasická-modrá-PK-KBBLUE02 7 pánská-košile-klasická-modrá-PK-KBBLUE02 8

katalog číslo: PK KBBLUE02

Cena: 490 Kč (18.08 EUR)
ks

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu