pánské šle karmínové

V minulosti byl primární účel kšand a šlí zajistit,aby dotyčnému nepadaly kalhoty.Dnes se více-méně nosí z důvodů vysloveně stylových a nosí je muži i ženy a třeba i k běžnému opasku.Moderní šle a kšandy dnes,respektují moderní trendy,a velmi stylově vypadají v kombinaci s populárními úzkými kravatami.Tyto kšandy jsou vyráběny ručně a italské kůže jsou zárukou kvality.Šle v této kvalitě,provedení a možností dalších individuálních úprav na českém internetu nenajdete a možná ani ve světě-budete jedineční.Můžete je spustit s ramen a stějně budou vypadat skvěle i z rubu.Výrobeno ručně v CZ-českýma rukama.Můžete si nechat vygravírovat motiv na rub  nebo líc-vše záleží na domluvě.Nutno napsat do poznámky a my se s vámi spojíme nebo zavolejte.

max.délka kšand: 1000mm
min.déka kšand: 650mm
šířka: 35mm
materiál: 79% polyester/% elastan
barva: karmínové
LÍC: lakovaná hovězí italská kůže (karmínová)
RUB: hovězí kůže (černá lesklá)
STŘED: přírodní kůže(štípenka)
kování: stříbrné (4xklipsy)
nit: voskovaná,černá 0,8mm
hrany: seřezány,broušeny a barveny černou barvou a voskovány
gravíra: +150kč

Všechny obrázky kravaty jsou profesionální a autentické.Případné rozdíly barvy jsou způsobeny nastavením a kvalitou Vašeho monitoru.Děkujeme za porozumění.

 

pánské šle karmínovéSLEREDDARK01c SLEREDDARK01c 2 SLEREDDARK01c 3 SLEREDDARK01c 4 SLEREDDARK01c 5 SLEREDDARK01c 6 SLEREDDARK01c 7 SLEREDDARK01c 8

katalog číslo: SLEREDDARK01c

Cena: 1290 Kč (47.6 EUR)
ks
Skladová dostupnost: Skladem

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu