pánské šle oranžové

V minulosti byl primární účel kšand a šlí zajistit,aby dotyčnému nepadaly kalhoty.Dnes se více-méně nosí z důvodů vysloveně stylových a nosí je muži i ženy a třeba i k běžnému opasku.Moderní šle a kšandy dnes,respektují moderní trendy,a velmi stylově vypadají v kombinaci s populárními úzkými kravatami.Tyto kšandy jsou vyráběny ručně a italské kůže jsou zárukou kvality.Tento typ šlí a kvalitě na českém internetu nenajdete a možná i ve světě-budete jedineční.Můžete je spustit s ramen a stějně budou vypadat skvěle i z rubu.Výrobeno ručně v CZ-českýma rukama.Můžete si nechat vygravírovat motiv na rub  nebo líc-vše záleží na domluvě.Nutno napsat do poznámky a my se s vámi spojíme nebo zavolejte.

max.délka kšand: 990mm
min.déka kšand: 610mm
šířka: 25mm
materiál: 79% polyester/% elastan
barva: oranžová
LÍC: hovězí lakovaná italská úseň (červená)
RUB: hovězí lakovaná italská úseň (červená)
STŘED: přírodní kůže(štípenka)
kování: stříbrné nikl (4x klips)
nit: voskovaná červená 0,8mm
hrany: seřezány,broušeny a barveny černou barvou
gravíra:  +150kč

Všechny obrázky kravaty jsou profesionální a autentické.Případné rozdíly barvy jsou způsobeny nastavením a kvalitou Vašeho monitoru.Děkujeme za porozumění.

pánské šle oranžovéSLEORANGE SLEORANGE 2 SLEORANGE 3 SLEORANGE 4 SLEORANGE 5 SLEORANGE 6 SLEORANGE 7 SLEORANGE 8

katalog číslo: SLEORANGE

Cena: 1080 Kč (39.85 EUR)
ks
Skladová dostupnost: Skladem

Související zboží
1
1290.00 Kč
(47.60 EUR)

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu