<a href="https://cloud.degoo.com/drive-vqti1plx6ttw" target="_blank"><img src="http://degoo.com/Content/Images/Banner/Degoo-h1.png" alt="100 GB Free Backup"/></a>


Chlapecký černý motýlek

Dětský černý,puntíkovaný motýlek nastavitelná velikost obvodu krku. Jednoduchý,ale krásný motýlek pro chlapce nejen na společenské události.

barva podkladu: černý
velikost: 10x5cm
obvod krku max: 41cm
kapesníček: ne
ornament: bílý puntík
materiál: polyester

Všechny obrázky motýlků jsou profesionální a autentické.Případné rozdíly barvy jsou způsobeny nastavením a kvalitou Vašeho monitoru.Aby vaše sladění barvy s šaty vaší partnerky bylo co nejdokonalejší-zašlete nám kousek látky a vy jej vyfotíme s vybraným zbožím.Pote Vám fotku zašleme na email a vy sami uvidíte zda je toto sladění barev pro vás akceptovatelné.

Chlapecký černý motýlek


chlapecky-motylek-cerny-DMblackpolka chlapecky-motylek-cerny-DMblackpolka 2 chlapecky-motylek-cerny-DMblackpolka 3 chlapecky-motylek-cerny-DMblackpolka 4 chlapecky-motylek-cerny-DMblackpolka 5 chlapecky-motylek-cerny-DMblackpolka 6 chlapecky-motylek-cerny-DMblackpolka 7 chlapecky-motylek-cerny-DMblackpolka 8

katalog číslo: DMblackpolka

Cena: 199 Kč (7.34 EUR)
ks
Skladová dostupnost: Skladem

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu