100 GB Free Backup


Pánská zimní luxusní bunda SCHWEDEN

Velmi kvalitní luxusní značková zimní bunda NEBULUS.Neskutečný a nenapodobitelný design a kvalita ji předurčuje pro individualisty.Vhodná sjezd i běžky nebo párty-všude budete středem pozornosti.Dvě boční kapsy,kapsa na předloktí-všechny s voděodolným zipem.Rukávy se zábranami proti vniknutí sněhu.Součástí je samozřejmě i odnímatelná kapuce.Design,který hned tak někde neuvidíte.Pokud chcete být jedineční a originální-máte koupi této bundy velkou šanci.Nádherné a dokonalé výšivky,jaké jste ještě neviděli.

materiál bundy: povrch-100% polyester
materiál bundy: uvnitř-80% polyester/20% elastan
barva bundy: černo/bílá
vlastnosti: větruodolná
nepromokavá
prodyšná
velmi teplá
velikosti: S,M,L,XL,XXL,3XLPánská zimní luxusní bunda SCHWEDEN


panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE 2 panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE 3 panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE 4 panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE 5 panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE 6 panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE 7 panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE 8 panska-bunda-SCHWEDEN-PBPBSCHWEDENWHITE 9 zima zima 2 kapsy

katalog číslo: PBSCHWEDENWHITE

Stará cena: 10470 Kč
Cena: 4900 Kč (180.81 EUR)
ks

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu