Sportovní polarizační brýle

Mhouříte oči do oslňující záře, odrážející se na silnici po dešti, když jedete autem? Při čtení na pláži hledáte správnou polohu časopisu, který vám do očí hází nepříjemné odlesky? Při rybaření cítíte nepříjemné odlesky, když se díváte na hladinu jezera či moře? Všechny zmíněné potíže řeší právě brýle s polarizací.
Polykarbonát je výjimečně trvanlivý termoplast který se užíval v neprůstřelném skle a přilbách astronautů.Švýcarští výrobci používají tento termoplast v celých slunečních brýlích.Jeho extrémní flexibilita, trvanlivost a malá váha jej předurčuje pro každý náročný výkon.
Čočky blokují 100%
UVA, UVB a UVC  paprsky, a škodlivé modré světlo 400NM.

značka brýlí: ROCKBROS
barva brýlí: signální zelená
obal na brýle: ano
vyměnitelné čočky: 4ks
čistící látka: ano
šnůrka na brýle: ano
upevnňovací páska: ano
dioptrické obruby: ano
textilní obal na brýle: ano
ověřovací obraz na polarizaci: ano

Sportovní polarizační brýle


panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 2 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 3 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 4 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 5 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 6 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 7 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 8 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 9 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 10 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 11 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 12 panske-polarizacnii-bryle-BRGREEN 13

katalog číslo: BR GOBIKEGREEN01

Stará cena: 1290 Kč
Cena: 516 Kč (19.04 EUR)
ks
Skladová dostupnost: Skladem

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webuNastavení soukromí