100 GB Free Backup


Pánská zimní luxusní bunda DAVOS

nebulus

Velmi kvalitní luxusní značková černá zimní bunda NEBULUS.Neskutečný a nenapodobitelný design a kvalita ji předurčuje pro individualisty.Vhodná pouze na zimu,jelikož je velmi teplá a to jak na sjezdovku tak i na párty-všude budete středem pozornosti.Dvě boční kapsy,kapsa na hrudi a předloktí-všechny s voděodolným zipem.Design,který hned tak někde neuvidíte.Pokud chcete být jedineční a originální-máte koupi této bundy velkou šanci.Nádherné a dokonalé výšivky,jaké jste ještě neviděli.

materiál bundy: povrch-100% polyeste
materiál bundy: uvnitř-80% polyester/20% elastan
barva bundy: bílo/černá
vlastnosti: větruodolná
nepromokavá
prodyšná
velmi teplá
velikosti: S,M,L,XL,XXL,3XLPánská zimní luxusní bunda DAVOS


pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-6 pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-5 pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-9 pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-7 pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-4 pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-8 pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-1 pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-2 pánská-zimní-bunda-DAVOS-PB-DAVOSBLACK-3 velikosti

katalog číslo: PB DAVOSBLACK

Stará cena: 12870 Kč
Cena: 7999 Kč (295.16 EUR)
ks
termín dodání 10-14 dnů

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu