<a href="https://cloud.degoo.com/drive-vqti1plx6ttw" target="_blank"><img src="http://degoo.com/Content/Images/Banner/Degoo-h1.png" alt="100 GB Free Backup"/></a>


pánská košile slim Fit granátová barva

Pánská košile MOONSTAR s dlouhým rukávem granátové základní barvy.Košile ma velmi modní límeček s třemi knoflíčky.Límeček košile je v kombinaci bílá/granátová barva.Stejný image sleduje i léga a manžety košile.Granátové knoflíčky šité bílou nití perfektně tuto pánskou košili doplňují na podkladě košile.Řazením a počtem knoflíčku,košile sleduje módní trend v pánských košilích.Je velmi příjemná na dotek.

Složení:  70% bavlna 30% polyester

Rozdodně doporučujeme se pořádně změřit a podle těchto mír si vybrat velikost košile.Ty zjistíte,z našeho velikostního rámečku.Pokud tak učiníte,košile Vám bude sloužit podle Vašich představ.Slim Fit košile totiž používají jiné míry,než na jaké jste tradičně zvyklí.

pánská košile slim Fit granátová barva


katalog číslo: MOON 018795

Cena: 698 Kč (25.76 EUR)
ks

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu