100 GB Free Backup


Pánská fleecová bunda NORDER

nebulus

Velmi kvalitní luxusní značková fleecová podzimní nebo jarní bunda NEBULUS.Neskutečný a nenapodobitelný design a kvalita ji předurčuje pro individualisty.Vhodná na jaro,podzim nebo teplejší zimu.Dojem uděláte jak na sjezdovce tak i na párty.Dvě boční kapsy na zip.Design,který hned tak někde neuvidíte.Pokud chcete být jedineční a originální-máte koupi této bundy velkou šanci.Jsou totiž velmi pohodlné, efektivně a spolehlivě odvádí vlhkost a vypadají velmi dobře,díky nádherným a dokonalým výšivkám.

materiál bundy: povrch-100% polyester
barva bundy: modrá/šedá
velikosti:Pánská fleecová bunda NORDER


panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 2 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 3 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 4 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 5 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 6 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 7 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 8 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 9 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 10 panaka-fleecova-bunda-PBNORDERBLUE 12

katalog číslo: PBNORDERBLUE

Stará cena: 3870 Kč
Cena: 1990 Kč (73.43 EUR)

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu