<a href="https://cloud.degoo.com/drive-vqti1plx6ttw" target="_blank"><img src="http://degoo.com/Content/Images/Banner/Degoo-h1.png" alt="100 GB Free Backup"/></a>


pánská kravata stříbrná

Pánská kravata D.BERITTE tkané hedvábí super design.Každá kravata byla navržena módním designerem s největší pečlivostí.Kravata byla nařezána a ušita ve 100% kvalitě.Zvolený materiál kravaty a kvalitní mezivrstva kravaty zaručuje dokonalý vzhled uzlu na kravatě.

šířka kravaty: 9,5cm
délka kravaty: 145cm
barva kravaty: stříbrná/fialový ornament
materiál kravaty: 100% hedvábí

Všechny obrázky kravaty jsou profesionální a foceny,jak na tmavém/světlém pozadí,aby Váš barevný dojem z barvy kravaty byl adekvátní,jak v případě tmavé nebo světlé košile.Případné rozdíly barvy jsou způsobeny nastavením a kvalitou Vašeho monitoru.Děkujeme za porozumění.

Poslední kus

 

pánská kravata stříbrná


pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 2 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 3 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 4 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 5 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 6 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 7 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 8 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 9 pánská-kravata-stříbrná-KRAV-LANSAM1 10

katalog číslo: KRAVLANSAM1

Cena: 780 Kč (28.78 EUR)
Skladová dostupnost: Dočasně vyprodáno

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu