100 GB Free Backup


Chlapecký oranžový motýlek

Dětský oranžový motýlek nastavitelná velikost obvodu krku. Jednoduchý,ale krásný motýlek pro chlapce nejen na společenské události.

barva podkladu: oranžová
velikost: 10,5x6cm
obvod krku max: 39cm
kapesníček: ne
ornament: -
materiál: polyester

Všechny obrázky motýlků jsou profesionální a autentické.Případné rozdíly barvy jsou způsobeny nastavením a kvalitou Vašeho monitoru.Aby vaše sladění barvy s šaty vaší partnerky bylo co nejdokonalejší-zašlete nám kousek látky a vy jej vyfotíme s vybraným zbožím.Pote Vám fotku zašleme na email a vy sami uvidíte zda je toto sladění barev pro vás akceptovatelné.

Chlapecký oranžový motýlek


chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE 2 chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE 3 chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE 4 chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE 5 chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE 6 chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE 7 chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE 8 chlapecky-oranzovy-motylek-DMORANGE 9

katalog číslo: DMORANGE

Cena: 149 Kč (5.5 EUR)
Skladová dostupnost: Dočasně vyprodáno

mobil: +420608868532, skype: koudelnik, email: kosile1@idealmoda.cz. Pánské košile které Vám dodají styl. Naše stylové Pánské mikiny Vás nejen zahřejí, ale uděláte s nimi i spoustu parády.

Firmy POHODA

100 GB Free Backup

Mapa webu